Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Wydarzenie: 24.07.2020 | Kolor tła:

Zmiany w dziale Fotograf miesiąca

Lipiec był ostatnim miesiącem, w którym na portalu Szeroki Kadr opublikowaliśmy wywiad przygotowany przez Krystiana Bielatowicza.

Pamiętamy, jak kilkanaście lat temu do biura Nikona wszedł młody, trochę niepewny chłopak, szukający pracy w branży fotograficznej. Urzekła nas jego otwartość, ciekawość świata, przepiękne zdjęcia.

Przez lata mogliśmy obserwować, jak się zmienia jako fotograf, jako człowiek, jako przyjaciel. Zmieniała się jego twórczość – zdjęcia i wywiady z fotografami, których nakręcił ponad 140. Od filmów opisujących głównie pracę fotografów i ich sprzęt, po głębokie, pełne refleksji i emocji obrazy ludzi zajmujących się fotografią. Zawsze zazdrościliśmy Krystianowi jego pracy – spotkał się z tyloma ciekawymi twórcami, obserwował ich pracę, słuchał ich zwierzeń!

Przy boku Krystiana stała jego żona Edyta, która pomagała nie tylko przy montażu nagranych materiałów, ale też przy koordynacji pracy Szerokiego Kadru.

Krystianie, Edyto – bardzo Wam za te lata dziękujemy. Za zaangażowanie, pomysły, ciepłe relacje. To Wy współtworzyliście portal Szeroki Kadr i dzięki Wam każdego miesiąca korzystają z jego zasobów dziesiątki tysięcy entuzjastów fotografii.

Przed Krystianem nowa, własna droga: projekt www.lightkeeper.pl. Życzymy powodzenia w jego realizacji i trzymamy kciuki!

Co z cyklem Fotograf Miesiąca?

Nie rezygnujemy z tego działu i w najbliższych miesiącach będziemy poszukiwali jego nowej formuły: pojawi się wywiad tekstowy, w formie reportażu, być może spróbujemy rozmów na żywo, pojawią się też wywiady wideo, w trochę zmienionej formie, z nowymi, młodymi twórcami.
Będziemy Was pytać o zdanie i wybierzemy to, co najbardziej Wam się spodoba.

Jeśli macie pomysły, jak uatrakcyjnić Szeroki Kadr – piszcie do nas, bo serwis tworzymy dla Was!

A już w sierpniu pierwszy materiał… Zapraszamy do lektury!

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

AnaVera

Dyptyk osobisty2021-06-16 19:27:35 AnaVera

Sporo ciekawych historii. Zachwycił mnie portret w b&w małego "Malarza Wojtka", ale wspaniałe są…

roman_j

Tomasz Kłosowski2021-06-16 08:26:18 roman_j

Piękne kadry, pozdrawiam!…

roman_j

10 pomysłów na nietuzinkowe portrety przy oknie2021-06-16 08:19:25 roman_j

Fajne wskazówki nie tylko dla początkujących fotografów :)…

joannabrozek555

Jacek Jerzy Kucharczyk2021-06-12 21:58:52 joannabrozek555

Niesamowite zdjęcia wnętrz.…