Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Wydarzenie: 03.01.2018 | Kolor tła:

Spotkania podróżnicze w Kinie Praha

Passion4Travel.pl zaprasza na spotkania podróżnicze w Kinie Praha "Z Londynu do Pekinu – wyprawa w imperialnym stylu".

Nadszedł czas, by usiąść wygodnie w kinowym fotelu i delektować się soczystymi obrazami z wypraw do najdalszych zakątków świata. 18 stycznia o godz. 20:30 zapraszamy na spotkanie z Robertem Czeruckim – przedsiębiorcą, któremu życie zawodowe ułatwia realizowanie najbardziej niezwykłych kierunków podróży.

Tym razem wybierzemy się na motocyklową wyprawę do Kraju Środka – Chin. Nie będzie to jednak zwykła podroż, o ile w ogóle o wyprawie liczącej 20 tyś kilometrów można powiedzieć „zwykła”, nasza będzie w prawdziwie imperialnym stylu! Ruszymy w nią z grupą Anglików i jednym Polakiem. Nie będzie w jej trakcie miejsca na prowizorkę i słowiański bałagan, dowiemy się za to, czy wśród angielskich bikerów obowiązuje five o’clock oraz czy język angielski choć trochę przydaje się na Chińskiej prowincji.

Naszym przewodnikiem będzie Robert Czerucki, któremu motocykl od wielu lat służy jako narzędzie do podróżowania. Po objechaniu całej Europy, apetyt rósł i w końcu wraz z grupą Brytyjczyków przemierzył trasę z Londynu do Pekinu, pokonując 20’000 km w 3 miesiące. Trasa wyprawy wiodła przez Europę, Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Uzbekistan, Tadżykistan, Kirgistan i niezmiernie rzadko odwiedzany Turkmenistan. Dalej przez Pamir Highway i przełącz Sari Tash na wysokości ponad 4000 m.n.p.m. do Chin, gdzie bocznymi drogami przemierzając Tybet dotarli do Pekinu.

Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy chcą z pierwszej ręki dowiedzieć się jak przekroczyć Chińską granicę na własnym motocyklu, jak wygląda jazda latem w śniegu i czy aby na pewno wielki GS1200 jest idealnym turystykiem. W końcu czy Coca-Cola po chiński nazywa się tak samo.

Niezwykłe fotografie prezentowane na największym ekranie kinowym przenoszą widzów w zupełnie inną rzeczywistość. Dzięki zmodernizowanym ekranom w Kinie Praha widzowie będą mogli cieszyć się intensywnością kolorów i nieskazitelnym obrazem. Podczas spotkań miłośnicy podróży słuchają ekscytujących opowieści prelegentów, którzy opowiadają o swoich przygodach, innych kulturach, ludziach i zwyczajach. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by dotrzeć dalej i poczuć więcej.

Zapraszamy wszystkich miłośników podróży na spotkania z cyklu
Passion4travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha!

Passion4Travel.pl: Spotkania podróżnicze w Kinie Praha
Z Londynu do Pekinu – wyprawa w imperialnym stylu
18 stycznia, godz. 20:30
cena biletu – 15zł

REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel.: (22) 343 03 10

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

mrowka09

Jesienny dzień z życia fotografa przyrody2021-07-23 10:50:42 mrowka09

Niesamowite zdjęcia ;)…

mrowka09

Fotografia przyrodnicza okiem pasjonata2021-07-23 10:50:04 mrowka09

Super film ;)…

mrowka09

Pierwsze kroki w fotografii podwodnej2021-07-23 10:49:36 mrowka09

Zawsze mi imponowały fotografie zwierząt, zwłaszcza w morzach i oceanach…

bozzie

Rafał Oleksiewicz2021-07-13 15:36:01 bozzie

Mnie absolutnie zachwyciły te zdjęcia. Ile to trzeba mieć wprawy i fantazji aby je wykonać.…