Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Wydarzenie: 16.01.2019 | Kolor tła:

PORTRETY MIASTA, CZYLI FOTOGRAFUJ, NIE PSTRYKAJ

Bezpłatne warsztaty fotograficzne w Muzeum Powstania Warszawskiego

20.01 (Niedziela) 11.00
„PORTRETY MIASTA, CZYLI FOTOGRAFUJ, NIE PSTRYKAJ”

Druga edycja cyklu poświęconego fotografii oraz historii Warszawy podczas II wojny światowej. W trakcie trzech kolejnych spotkań (20.01., 17.02., 24.02.) poszukamy śladów street photo i fotografii portretowej wśród zdjęć wykonanych podczas okupacji i Powstania Warszawskiego. W części warsztatowej prowadzonej przez znanego polskiego artystę fotografika, członka ZPAF, Zbigniewa Furmana, uczestnicy samodzielnie wykonają zdjęcia ukazujące obecne oblicza miasta i jego mieszkańców. Dodatkowo jedno ze spotkań odbędzie się w siedzibie partnera cyklu, salonie Sigma ProCentrum. W jego trakcie tworząc portrety będzie można wypróbować najnowszy sprzęt fotograficzny oferowany przez tą sieć.

Zajęcia są przeznaczone dla fotografów posiadających aparaty z wymienną optyką.

MPW, Biblioteka oraz Salon Sigma ProCentrum,
Udział po rejestracji (liczba miejsc ograniczona, podczas rezerwacji należy podać typ posiadanego aparatu): foto@1944.pl

Komentarze

maryan

Brakuje w informacji szczegółów odnośnie do miejsc, gdzie w Warszawie zaplanowano owe warsztatowe spacery po mieście. Dla mnie to ważna informacja, a ja nie lubię się dopytywać, bo to powinno się znaleźć już w ogłoszeniu. Także nie podano godzin owych spotkań, a to jest ważne, aby zaplanować swój czas. Intrygujące jest także, dlaczego potencjalny uczestnik miałby podawać typ posiadanego aparatu. I dlaczego ma to kogoś obchodzić akurat w Muzeum Powstania Warszawskiego. O ewentualnej odpłatności także nie wspomniano. Czyżby to było free? Czemu tego wszystkiego nie podano od razu?

Miło, że Szeroki Kadr promuje takie akcje na swojej stronie, ale przydałoby się, aby, po pierwsze, ktoś nie oszczędzał klawiatury, no i po drugie, aby podawano takie ogłoszenia z większym wyprzedzeniem.

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

adku

Łukasz Bożycki2023-11-27 00:28:27 adku

Świetne są takie dokumenty, podziwiam za wyobraźnię, wytrwałość i ciężką pracę???? Dużo…

piania

Moja tożsamość2023-11-20 11:00:29 piania

Dziękuję bardzo za wyróżnienie mojej fotografii:-)…

romuald

Sikory, sikoreczki, sikorak2023-11-06 13:50:28 romuald

Rozumiem, że ładne dziewczyny i zegarki a może też sikorka z dziewczyną i zegarkiem wchodzą w…

starynikon

Łukasz Bożycki2023-11-05 20:12:06 starynikon

Przepiękne zdjęcia, wywiad super. Brawo !…