Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Wydarzenie: 05.04.2013 | Powiększ tekst:

Całkiem nowy Szeroki Kadr!

Komentarze: 0

Witaj w nowej odsłonie serwisu Szeroki Kadr. Dla Twojej wygody wprowadziliśmy kilka zmian.

Filtry

Zawężaj wyniki wyszukiwania w działach: inspiracje, poradniki, fotograf miesiąca, korzystając z filtrów. Wybierz temat, rodzaj materiału, poziom, status lub sortuj- najchętniej przeglądane, komentowane porady. Zestaw filtrów jest dostosowany do każdego działu i w przeciwieństwie do kategorii pozwoli Ci szybciej odnaleźć szukany materiał.

Oś czasu w nowym serwisie

Korzystaj z funkcjonalności bezpośrednio na liście poradników, bez przechodzenia do swojego profilu. Do tej pory przeczytane porady monitorowałeś za pomocą „Twoje postępy w nauce”, na osi czasu. Teraz ta funkcjonalność została przeniesiona z konta bezpośrednio do filtrów poradnika.

Funkcja schowka

Już nie musisz kilkukrotnie szukać artykułów, porad i inspiracji, które Cię zainteresowały. Teraz najpierw dodajesz je do schowka, a później przeglądasz wybrane propozycje. Możesz je później odznaczyć, usunąć lub dodać do biblioteki.

Twój udział w budowaniu społeczności

Wysyłaj swoje sugestie dotyczące: fotografów miesiąca, nowych tematów i inspiracji lub zapytaj o poradnik. Po zalogowaniu masz też możliwość komunikowania się z innymi członkami społeczności poprzez e-mail.

Szeroki Kadr na tablecie, smartphonie, notebooku

Niezależnie z którego urządzenia skorzystasz, Szeroki Kadr będzie zawsze idealnie dopasowany do okna. Postawiliśmy na responsive design. Teraz zawsze możesz zajrzeć do serwisu po potrzebną poradę lub inspirację. Korzystając ze smartphona lub tabletu.

Konkurs

Oddzielna strona konkursowa, prezentacja nadesłanych zdjęć po zamknięciu zgłoszeń, proste przeglądanie archiwalnych konkursów – to wszystko dla Twojej wygody. Dodatkowo, fotograf oprócz zwycięskiej pracy i uzasadnienia wyboru będzie miał możliwość wyróżnienia kilku dodatkowych zdjęć. Warto tu często zaglądać.

Inspiracje

Poznaj stronę dedykowaną samym inspiracjom. Znajdziesz tam więcej prac konkretnego fotografa oraz dodatkowe linki do jego portfoliów. W nowym serwisie oceniać i komentować będą tylko zalogowani członkowie społeczności.

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

marian_f

Podziały w społeczeństwie2018-02-20 15:42:12 marian_f

Gratulacje dla wyróżnionych…

jojas

Krok po kroku – 5 minut przy komputerze – 7 błędów edycji2018-02-18 07:49:44 jojas

Fajny artykuł. A tak celem wyjaśnienia co niektórym. Artykuł jest o tym że proces twórczy…

Redakcja-SK

Artur Nyk2018-02-15 15:50:08 Redakcja-SK

niestety żaden wpis nie oczekuje na akceptację. Prosimy o ponowny komentarz.…

lenek77

Artur Nyk2018-02-15 11:21:12 lenek77

Mi również wywiad bardzo się podobał - szczery naturalny przekaz bez napinki chyba odrobię…