Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Wydarzenie: 17.04.2020 | Kolor tła:

Akademia Nikona zaprasza na zajęcia online

#zostańwdomu

Obsługa lustrzanek i bezlusterkowców, kurs podstaw fotografii, fotografia produktowa – to tylko niektóre z tematów webinarów dostępnych od teraz w ofercie Akademii Nikona online. Inicjatywa przeznaczona jest dla wszystkich fanów fotografii, chcących produktywnie wykorzystać czas spędzony w domu, rozwinąć swoją pasję i zdobyć nowe umiejętności.

W ofercie Akademii Nikona dostępnych jest obecnie 5 webinarów, a już w najbliższych tygodniach lista szkoleń rozszerzona zostanie o kolejne tematy. Podczas kursu obsługi lustrzanki i bezlusterkowców uczestnicy dowiedzą się, jak robić dobre technicznie zdjęcia i szybko opanują manualną obsługę aparatu. To zajęcia przeznaczone dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią i chcą nauczyć się obsługi aparatu oraz dowiedzieć się w jaki sposób ustawić parametry, by zdjęcie wyszło ostre, wyraźne i odpowiednio naświetlone. Drugim równie ważnym dla początkujących fotografów webinarem może być także kurs pt. „Podstawy fotografii - jak robić ładne i ciekawe zdjęcia”. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się bowiem, w jaki sposób tworzyć estetyczne i interesujące fotografie, dlaczego jedne zdjęcia się nam podobają a inne nie oraz jak pokazać na zdjęciu spokój i ciszę, a jak ruch, dynamikę i przestrzeń.

W ofercie webinarów Akademii Nikona znalazło się też szkolenie przeznaczone dla dzieci i młodzieży. – Szczególnie teraz, gdy tak wielu z nas większość dnia spędza w czterech ścianach, najmłodsi domownicy nudzą się najbardziej. Ten webinar powstał z myślą o nich, ale też o ich rodzicach, chcących zadbać o to, by ich dzieci w jak najbardziej wartościowy sposób spędziły najbliższe tygodnie. Kurs „Młody fotograf” przeznaczony jest dla osób w wieku 14-18 lat, które nie do końca satysfakcjonuje zdjęcie ze smartfona lub tabletu, chcących poznać wszystkie możliwości i funkcje swojego sprzętu.

Webinary organizowane przez Akademię Nikona to propozycja dla tych, którzy chcą w jak najlepszy sposób wykorzystać czas spędzony w domu, poszerzając swoją wiedzę na temat fotografii i obsługi aparatu.Oprócz szkoleń dla początkujących, w naszej ofercie znaleźć można również szkolenia specjalistyczne, takie jak wywoływanie i katalogowanie w Lightroom czy fotografia produktowa. W planach mamy również dalsze rozszerzanie oferty dostępnych webinarów, tak by każdy mógł znaleźć interesujący go temat – dodaje Katarzyna Romaniuk.

Szczegóły na temat organizowanych przez Akademię Nikona webinarów znaleźć można pod adresem www.akademianikona.pl/webinary

Komentarze

grafikwww

Wszystko fajnie, w tym okresie wiele firm udostępnia darmowe kursy, szkolenia online. Gdyby Nikon tak zrobił pokazałby klasę ! a tak ....nie jest niestety ;)

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

maril

Filip Blaauw2023-09-03 18:04:26 maril

Świetne zdjęcia gratuluje pasji…

agnieszkaf

Ptak w krajobrazie2023-08-28 21:24:05 agnieszkaf

[quote=""]Czatownia nad Gadzinowym zarośnięta inne tez ruina.....gdzie fotografować Reszta tylko…

glen

Ptak w krajobrazie2023-08-17 17:40:53 glen

[quote=""]Czatownia nad Gadzinowym zarośnięta inne tez ruina.....gdzie fotografować Reszta tylko…

bartosz

Czarek Sokołowski2023-08-15 23:48:35 bartosz

-tylko radosne zdjęcia !????????????????????…