Społeczność: Profil użytkownika tomasz.kubiak.528 Tomasz Kubiak | tomasz.kubiak.528 I always prefer peace of mind ... ;-) Jestem gdzie jestem ... Sprzęt D 60035mm f2 ,50mm f1.4 Kategorie Akcja i ruchArchitekturaDokument i reportażKsiążkiPo godzinachPodróżePora dnia, pora rokuPostedycjaPrzedmiotyPrzyroda i krajobrazSposoby fotografowaniaSprzętŚwiatłoZagadnienia techniczne Komentarze: 2 Oświetlanie obiektów nocą 2013-12-31 00:35:47 Hi , ok ciekawe i warte spróbowania , ale pytanie moje dotyczy WB , czy posługujesz się szara karta , czy może ustawiasz parametry w Kelwinach lub automatyczny WB ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Oświetlanie obiektów nocą 2014-01-12 10:39:08 Ok , dziękuję za odpowiedz oraz ciekawe porady :) miłego dnia
Oświetlanie obiektów nocą 2013-12-31 00:35:47
Hi , ok ciekawe i warte spróbowania , ale pytanie moje dotyczy WB , czy posługujesz się szara karta , czy może ustawiasz parametry w Kelwinach lub automatyczny WB ? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
Oświetlanie obiektów nocą 2014-01-12 10:39:08
Ok , dziękuję za odpowiedz oraz ciekawe porady :) miłego dnia