Cieszę się, że moje zdjęcie najbardziej podobało się panu Gotfrydowi. Jednak do dziś nikt z Szerokiego Kadru nie odezwał się do mnie w sprawie przkazania nagrody. Nie wiem dlaczego. Od roztrzygnięcia konkursu minął już prawie miesiąc. Po wielu nieudanych próbach skontakowania się z Panstwem, zdecydowałem się odezwać w tym miejscu. Proszę o kontakt...
Tomasz Gotfryd 2011-07-28 08:23:30
Cieszę się, że moje zdjęcie najbardziej podobało się panu Gotfrydowi. Jednak do dziś nikt z Szerokiego Kadru nie odezwał się do mnie w sprawie przkazania nagrody. Nie wiem dlaczego. Od roztrzygnięcia konkursu minął już prawie miesiąc. Po wielu nieudanych próbach skontakowania się z Panstwem, zdecydowałem się odezwać w tym miejscu. Proszę o kontakt...