Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Społeczność: Profil użytkownika GrzegorzR

GrzegorzR

GrzegorzR

Sprzęt

Kategorie

Marek Dziedzic 2011-05-11 14:54:23

Witam.

Nie będę dużo pisać, żeby nie zajmować cennego czasu.

Niektórzy, odnośnie wywiadu pisali, że montaż, że muzyka… malkontenci. Zdjęcia są świetne. Szczerze mówiąc nie każde mi się podoba, ale większość jest doskonała, szczególnie te z serii Miejsca Magiczne, choć nie tylko.

Na filmie wykorzystuje Pan aparat z obiektywem Mamiya 75mm. W tym miejscu podskoczyłem na fotelu, bo ostatnio na targowisku staroci w Irlandii, gdzie mieszkam, udało mi się kupić (za grosze) chyba taki sam o świetle 5.6 w oryginalnym pudełku w zestawie z wizjerem i osłoną z mocowaniem do Polaroida 600SE w stanie sklepowym (zero rys, nawet tych mikro i jakichkolwiek innych śladów użytkowania). Po przyłożeniu go do mojego Pentaxa (bo jak go podłączyć) i otwarciu migawki w czasie B zrobiłem kilka zdjęć i byłem zdumiony czystością obrazu jaki daje to szkło. No ale w końcu to Mamiya.

A miałem się nie rozpisywać….

Kończąc; cieszy widok człowieka dla, którego fotografią nie jest tylko Photoshop i godziny spędzone przy komputerze a puszka, szkła i czas poświęcony na wędrówki i poszukiwania tego odpowiedniego kadru.

Pozdrawiam

Grzegorz

pkwarc

Andrzej Grudzień2020-01-22 23:46:09 pkwarc

Nie czuję się bezpiecznie…

julka

Fotografia dla początkujących – kompozycja i kadrowanie2020-01-18 21:35:50 julka

nwm jak robić CIEKAWE zdj np. z konfetti i z różnymi przedmiatami…

zenon

Andrzej Grudzień2020-01-15 17:49:45 zenon

Warto posłuchać, jego fotografie potrafią przyciągnąć wzrok, ispirują…