Sprawdzanie
Szeroki Kadr

Konkurs na temat: Symbol. Rozstrzygnięty!

Zwyciężył 0 0

Pracę domową zadał Fotograf miesiąca: Marcin Ryczek

Zobacz profil zwycięzcy: 0 0 (smoni)

Uzasadnienie fotografa

Bardzo dziękuję wszystkim za udział w konkursie i za przesłane zdjęcia. Temat „Symbol” został potraktowany bardzo szeroko i dotarło wiele ciekawych, zróżnicowanych tematycznie zdjęć. Poniżej prezentuję kilka wybranych prac.

Pierwsze miejsce dla smoni za spostrzegawczość i wieloznaczność zdjęcia. Fotografia ciekawa zarówno ze względu na formę, jak i na treść.

Zdecydowałem także przyznać wyróżnienia za siedem spośród przysłanych fotografii.

Gratuluję nagrodzonym, a wszystkim osobom, które zechciały wziąć udział w konkursie, serdecznie dziękuję za chwilę refleksji nad tematem, wyobraźnię i twórcze, często metaforyczne podejście.

Pozdrawiam
Marcin Ryczek

 
 

Wszystkie zgłoszone prace

rozwiń

Komentarze

gataro

Świetne nagrody, dla organizatora i prowadzących kurs, a nie dla uczestnika mieszkającego np. w Ustrzykach Dolnych, tam też mają aparaty fotograficzne. Uczestnik konkursu mieszkający w Ustrzykach Dolnych, otrzymuje pierwszą nagrodę w postaci Voucher na wybrany kurs z Akademii Nikona. Musi wybrać kurs w okresie 6 miesięcy od ogłoszenie wyników. A tu okazuje się, że najbliższy kurs realizowany jest w Warszawie a temat, który go interesuje realizowany jest w Szczecinie. Uczestnikami konkursów najczęściej są młodzi ludzie, sarkastycznie powiem, mający dużo kasy do wydania na podróż i nocleg. Jakoś w regulaminie nie doczytałem, że organizator „konkursu dla konkursu”, pokryje ewentualne koszty podróży, noclegów, i wyżywienia. A tak przy okazji, ile osób, zdobywców tej nagrody wykorzystało, Voucher. "Konkurs dla konkursu", tylko po to by się wykazać. I tyle w temacie. Pozdrawiam organizatora

mortiss
oceń+--3

Tylko że ludzie tutaj startują właśnie po to by owy voucher wygrać i album... tak jak np. ja.

gataro

Życzę powodzenia...:) Myślę, że wygrasz... Pozdrawiam ....:)

boska
oceń+--1

boska 2016-06-09 14:50:31

gataro- z Ustrzyk jeżdżą także pociągi/ Autobusy. Ale jak już się wydostaniesz do pendolino Cię dowiezie gdzie trzeba. Zresztą zawsze można polecieć samolotem do Goleniowa, a stamtąd do Szczecina nie jest daleko i to za 99 zł godzinę lotu i na miejscu. Więc nie narzekaj.

piotrzapaowski

ale pomijając odległości i koszty, może dojść do sytuacji że nie będzie fizycznie możliwości wykorzystania wygranej bo zwyczajnie zabraknie czasu. niektórzy pracują, mają rodziny i obowiązki, nigdy nie wiadomo czy jakaś choroba nas nie dopadnie itp.

lestek

Dla wielu fizyczna niemożliwością kupienie wypasionej lustrzanki NIKONA jakimi dysponują tzw. kursanci w/w .Przecież nie pojadę do Wa-wy z "małpką " o ograniczonych możliwościach :), jestem pstrykaczem ! i poproszę o nagrodę dla fotografa niedzielnego :)

PawełGaweł

A wytłumaczcie mi w jakim celu bierzecie udział w konkursie skoro tak bardzo nie odpowiadają wam nagrody? Wiedzieliście jaka jest nagroda zanim wysłaliście zdjęcie, więc nie rozumiem tego narzekania... W internecie można znaleźć setki konkursów fotograficznych od takich małych po wielkie z olbrzymimi nagrodami więc znajdźcie coś dla siebie skoro tu wam nie pasuje.

masza84

PawełGawełA wytłumaczcie mi w jakim celu bierzecie udział w konkursie skoro tak bardzo nie odpowiadają wam nagrody? Wiedzieliście jaka jest nagroda zanim wysłaliście zdjęcie, więc nie rozumiem tego narzekania... W internecie można znaleźć setki konkursów fotograficznych od takich małych po wielkie z olbrzymimi nagrodami więc znajdźcie coś dla siebie skoro tu wam nie pasuje.


Podpisuje się. Czytam te komentarze i oczy wybałuszam. Nie bierzcie udziału i problem z głowy. Przynajmniej inni będą mieli większe szanse ;)

rwxxv

rwxxv 2016-06-22 23:11:13

Podciągając się do bitwy na temat jasnej i ciemnej strony nagród. Myślę że powinna się tutaj liczyć dobra zabawa i rywalizacja między innymi uczestnikami, odnajdywanie nowych ścieżek, inspiracje oraz rozwijanie się w tym co tutaj wszyscy kochamy.

fototraper

nie mogę dodać zdjęcia, komunikat: "Wystąpił problem z zapisem Twojej pracy, zgłoś to nam". Co się dzieje?

Redakcja-SK

fototrapernie mogę dodać zdjęcia, komunikat: "Wystąpił problem z zapisem Twojej pracy, zgłoś to nam". Co się dzieje?

System działa poprawnie. Prosimy o sprawdzenie rozmiaru zdjęcia (piksele wielkość pliku) jeśłi nadal ma Pan problem z dodaniem prosimy o wysłanie pracy na adres support@szerokikadr.pl. Zweryfikujemy czy wszystko jest ok z plikiem

paniodanielskiego

Droga Redakcjo,

współpracuję ze stroną ze zdjęciami stockowymi na zasadzie licencji CC0. Czy mogę zgłosić do konkursu zdjęcie mojego autorstwa, które zostało udostępnione na tego typu stronie?

Pozdrawiam!

Redakcja-SK

paniodanielskiegoDroga Redakcjo,

współpracuję ze stroną ze zdjęciami stockowymi na zasadzie licencji CC0. Czy mogę zgłosić do konkursu zdjęcie mojego autorstwa, które zostało udostępnione na tego typu stronie?

Pozdrawiam!

Zgodnie z naszym regulaminem takie zdjęcia mogą brac udział w konkursie

magdalenamayapiotrowicz
oceń+--2

Fotografie od: roksana1234, karolinasiwiec, darek.wierzchowski.5, bolson podobaja mi się najbardziej (pod względem tematu).

lestek
oceń+--2

roksana1234 fajnie utrafiła z symbolem z tym że te dwa pierwiastki męski i żeński mogła pokazać na twarzy modelki jedną stronę ( prawą ) pomalować- zrobić makijaż ) a (lewą ) ucharakteryzować na męską . Inaczej jednak jest .Pokazała to samo co autor tylko ze zbyt dosłownie . To have or to be ? Żeby być trzeba Ż. Pozdrawiam :)

mateusz

mateusz 2016-07-12 10:35:36

Zdj z pierwszego miejsca nie jest obce już dawno było gdzieś publikowane. Lecz nie znaczy to że nie jest świetnym ujeciem. Graty dla autora.

Body

Body 2016-07-13 01:13:37

Gratulacje dla Zwycięzcy , Wyróżnionych i Autora pracy domowej.
Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

waldemar

Zdjęcie szczęśliwych ludzi2023-10-01 11:31:52 waldemar

Hala odpraw. Lotnisko Antalya - Turcja…

bludenko

Dorota Awiorko2023-09-24 02:42:23 bludenko

Piękne wnętrze Artystki to i fotografie piękne! Dzięki takim ludziom jak Pani Dorotka życie…

maril

Filip Blaauw2023-09-03 18:04:26 maril

Świetne zdjęcia gratuluje pasji…

agnieszkaf

Ptak w krajobrazie2023-08-28 21:24:05 agnieszkaf

[quote=""]Czatownia nad Gadzinowym zarośnięta inne tez ruina.....gdzie fotografować Reszta tylko…