Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Konkurs: Praca domowa | Sierpień 2017 | Powiększ tekst:

Akt

Ewa Marzena Wolf

Nagrody
Zasady konkursu są bardzo proste. Oto 7 kroków do zwycięstwa:

1. Na początku każdego miesiąca Fotograf zadaje czytelnikom serwisu zadanie domowe.

2. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu, przy czym każdy może przysłać tylko jedną pracę.

3. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.08.2017.

4. Selekcji zdjęć dokonuje Fotograf miesiąca, który był autorem danego konkursu. To on ma prawo przyznać 1, 2, 3 miejsce oraz dowolną liczbę wyróżnień.

5. Wyniki ogłaszamy po zakończeniu danej edycji Konkursu, do 14 dnia następnego miesiąca.

6. Nagrody

Zwycięzca konkursu otrzymuje Voucher na wybrany kurs z Akademii Nikona (szczegóły w regulaminie), dyplom Szerokiego Kadru oraz gadżety!

7. Uwaga!

Pracę zgłaszamy za pomocą formularza konkursowego dostępnego poniżej filmu z wyjaśnieniem zasad. Prace wysłane bezpośrednio do fotografa nie wezmą udziału w konkursie!

Zobacz pracę domowąAby zrozumieć pracę domową, obejrzyj wywiad z fotografem

 
Komentarze: 2

Aby wziąć udział w konkursie Fotografa miesiąca, prześlij pracę domową na zadany temat

Aby wziąć udział w konkursie musisz być użytkownikiem Szerokiego Kadru. Zgłaszane zdjęcie musi mieć co najmniej 800 pikseli w poziomie i pionie oraz nie może być większe niż 2500 pikseli. Rozmiar pliku nie może przekroczyć 5 MB.

Komentarze

michal77

Teraz po pani filmie powstał tylko ździebko problem łotahel kto zaopiekować ma się złem gdy słabo przędzie bo przecież zło też chce być dobrem tyle że złem. Ale takie jest życie dobro chce być dobrem tyle że dobrem a zło troszkę inaczej rzeklibyśmy na przekór. Ponieważ świat ludzkich spraw troszczy się o każde istnienie w efekcie powstaje pytanie o niepoprawność dobra zostawiającą zło lekko na bezrobotnym. Np będzie musiało iść się poopalać nie mogąc dokonać wpisów atrakcyjnie jątrzących. Czyli że świat po pani filmiku zaczyna nabierać barw jakoby i Siemaszko nie pomoże? Wiele pytań powstaje. Ja osobiście będę optował za tym że mnie brzydota nie przekona ktoś inny że jego a czemu nie. A jeszcze ktoś dorzuci że las miernot.

ewalamond

Świetny wywiad i wspaniały fotograf . Tak się składa ,że ja też mam na imię Ewa :) to ta pierwsza kobieta która biegała nago :) Teraz po wysłuchaniu wywiadu otworzyły mi sie oczy na to co wokół niedoskonałe. Bo przecież tak naprawdę nikt z nas nie jest doskonały i to właśnie te niedoskonałości ciała decydują o tym ,że każdy z nas wygląda inaczej ,że te wszystkie super modelki o pieknych twarzach też nie są doskonałe i mają ukryte mankamenty. Przecież stary ,poorany zmarszczkami człowiek tak naprawdę może być piękny. Że nie tylko w świecie funkcjonuje ciało modelki o super idealnych wymiarach ,bo przecież większość z nas ma zupełnie inny rozmiar, ale czy ktoś kto nosi rozmiar 50 jest gorszy od tego który nosi rozmiar 36? Nie .. bo każdy z nas ma w sobie piękno . Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

animri

Ewa Marzena Wolf2017-08-20 09:41:52 animri

Czy można wysłać autoportret czy byłoby to niezgodne z tematem pracy domowej?…

fotograf.w.potrzasku

Ewa Marzena Wolf2017-08-20 08:32:59 fotograf.w.potrzasku

Autorka wie co robi i wie co chce zrobić , uzyskać . Autorka pięknie , ciepło i radośnie…

muarta

Dzikie zwierzę2017-08-19 23:16:14 muarta

Jak przejrzałam galerię to byłam pewna, że czapla wygra :) szkoda, że drugie miejsce.…

hyazinthustulle

Ewa Marzena Wolf2017-08-19 22:53:09 hyazinthustulle

Z terapią jest tak, że dla jednych jest pomocna, oczyszczająca, leczy. Innym, nieprzygotowanym…