Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Inspiracje: Akcja i ruch | Ludzie | 16.06.2023 | Kolor tła:

Mariam Sitchinava

Witajcie w fascynującym świecie Mariam Sitchinavej, fotografki-samouczki, która rozpoczęła fotograficzną podróż w roku 2009, kiedy to otrzymała w prezencie swój pierwszy aparat. Coś, co z początku wynikało z czystej ciekawości, szybko przerodziło się w zajmujące całe życie dążenie do uwieczniania chwil. Mariam jest znana ze swojego artystycznego zacięcia i charakterystycznego stylu. Tworzy przepełnione emocjami i oszałamiające wizualnie obrazy, które na długo pozostają w pamięci. Inspiruje się pięknem codzienności i znajduje sztukę w drobnych detalach: ulotnym spojrzeniu, grze światła i cienia, istocie natury. Jej emocjonalny, kobiecy i świeży styl pozwala widzowi doświadczyć scen niczym z nostalgicznego filmu.

Mariam szybko zyskała rozpoznawalność – już po trzech miesiącach od rozpoczęcia kariery fotografki współpracowała ze znanymi na świecie markami oraz prezentowała swoje prace na prestiżowych wystawach i w ramach ważnych projektów. Często portretuje takie motywy jak kobiety, przyroda, góry, światło czy kwiaty – za ich pomocą przywołuje całą gamę emocji i wytwarza głęboką więź pomiędzy widzem a uchwyconym momentem.

Postawiła sobie za cel przesuwać granice i odkrywać nowe perspektywy. Poprzez swój obiektyw zaprasza was, byście dostrzegli świat, w którym rozkwitają emocje, ożywają wspomnienia, a historie pozostają na zawsze zaklęte w kadrach.

Dodaj do schowka
Oznacz jako przeczytane
Masz propozycję inspiracji?: Napisz do nas
Oceń :

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

magda

Architektura2024-06-06 11:49:17 magda

A ja bym patrzyła raczej na opowieść, historie żeby zdjęcie nie przedstawialo samego budynku a…

aniut

Ania Wibig2024-05-24 09:47:23 aniut

Super osoba, jestem wzruszona!…

topian

Jak i czym fotografować w górach2024-05-23 14:59:46 topian

Jeśli chcesz nowy w cenie do 3k. To masz wybór pomiędzy Sony A6000 APS-C vs Olympus M10MK2 lub…

dawid

Jak i czym fotografować w górach2024-05-13 22:16:00 dawid

Wiele z tych zdjęć to wschody i zachody słońca w górach. Jak wygląda temat chodzenia po…