Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Inspiracje: Ludzie | Studio i reklama | 21.11.2021 | Kolor tła:

Alexi Lubomirski

Alexi Lubomirski to jeden z czołowych fotografów mody i celebrytów, ulubieniec gwiazd Hollywood, muzyków i brytyjskiej rodziny królewskiej. Przypadła mu zaszczytna funkcja oficjalnego fotografa zaręczyn (w roku 2017) i ślubu (w 2018) księcia Harry’ego z Meghan Markle. Portretował także Beyoncé, Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Margot Robbie, Julię Roberts, Brada Pitta czy Leonarda DiCaprio.

Aktywnie działa na rzecz ochrony przyrody. Chętnie dzieli się życiem prywatnym i zawodowym za pośrednictwem swojego kanału na YouTubie.

„Ukończyłem fotografię prasową na uniwersytecie w Brighton w Anglii, po czym zacząłem szukać pracy w Londynie. Dość szybko powiedziano mi, że jestem za słaby na to, by być fotografem, i że powinienem poszukać sobie pracy w charakterze asystenta. Przez cztery lata współpracowałem z Mariem Testino i w tym czasie udało mi się zrobić tylko trzy czy cztery własne zdjęcia do portfolio. Jedno z nich pokazałem Katie Grand, redaktorce naczelnej magazynu „Pop”, która bardzo szybko opublikowała tę pracę w „The Face” i tak zaczęła się moja kariera. Po dwóch latach pracy w Londynie, kiedy to starałem się dotrzeć do jak największej liczby różnych redakcji, przeprowadziłem się do Nowego Jorku, gdzie rozwinąłem skrzydła. Wkrótce zaczęto publikować moje zdjęcia na okładkach czasopism. Na swój sukces pracuję w każdej sekundzie życia”.

Dodaj do schowka
Oznacz jako przeczytane
Masz propozycję inspiracji?: Napisz do nas
Oceń :

Komentarze

darkrainbow

Po przeczytaniu opisu spodziewałem się perfekcyjnych, wygłaskanych zdjęć. Szczególną uwagę zwróciłem, na zdjęcie księcia Karola. Jest w nim sporo niedoskonałości, ale z jakiegoś powodu znalazło się w tym zestawie.

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

blaszka

Fotografia szczeniąt w hodowli2024-02-21 09:59:04 blaszka

Ja się nie zgodzę. Jednak robotę AI widac od razu. Tu nie widać ;)…

blaszka

Pastisz2024-02-21 09:53:51 blaszka

Świetne zdjęcia konkursowe. To nr 1 faktycznie zasługuje na nr 1…

kania-ruda

Wszystkie kolory jesieni, czyli dlaczego nie warto chować aparatu do szafy2024-02-15 21:35:37 kania-ruda

Z tym słońcem nie można się do końca zgodzić,bywa że sytuacja i widok są naprawde…

kania-ruda

Łukasz Bożycki2024-02-15 21:05:08 kania-ruda

Nie można się napatrzeć. Podziw" to za mało powiedziane!!…