Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Fotograf miesiąca: Ludzie | Przedmioty | Studio i reklama | Kwiecień 2009 | Kolor tła:

Piotr Fajfer

Piotr Fajfer, rocznik ‘77. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Informatyk z wykształcenia, żeglarz z zamiłowania, fotograf z pasji. Właściciel Agencji Fotograficznej PhotoHeaven (strona domowa agencji: www.photoheaven.net).
Dodaj do schowka
 
Oceń :

Biografia

Piotr Fajfer, rocznik '77. Absolwent Politechniki Poznańskiej. Informatyk z wykształcenia, żeglarz z zamiłowania, fotograf z pasji. Właściciel Agencji Fotograficznej PhotoHeaven. Zajmuje się szeroko pojętą fotografią reklamową, fotografią aktu oraz fotografią mody. Na co dzień współpracuje z renomowanymi agencjami modelek oraz agencjami reklamowymi. Organizuje profesjonalne sesje zdjęciowe współpracując ze specjalistami od stylizacji i wizażu. Jego klientami byli m.in.: Jeep, Chrysler, Siemens, Doge, Sharp, Point Group, Krenig, GAGA, XL Energy Drink, Ecco Holiday, Międzynarodowe Targi Poznańskie. Na zdjęciach najchętniej uwiecznia dwa żywioły: morze i... kobiety.

Na pytanie, dlaczego wybrał fotografię aktu, odpowiada:
„Każda kobieta jest nieograniczonym zbiorem piękna i emocji – trzeba tylko chcieć je zauważyć".

Piotr Fajfer

Strony internetowe

Oznacz jako przeczytane
Masz propozycję, kto mógłby zostać fotografem miesiąca? Napisz do nas

Konkurs na pracę domową: Fragment piękna

Nagrody

Zasady konkursu są bardzo proste.

Na początku każdego miesiąca fotograf zadaje czytelnikom serwisu pracę domową. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu, przy czym każdy może przysłać tylko jedną pracę. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25.04.2009. Pod koniec miesiąca prezentowany fotograf wyłoni zwycięską pracę, której autor zostanie nagrodzony praktycznym zestawem Szerokiego Kadru.

Przejdź do strony konkursu, aby poznać więcej szczegółów

Komentarze

Mal

Mal 2012-02-08 20:40:59

„Każda kobieta jest nieograniczonym zbiorem piękna i emocji – trzeba tylko chcieć je zauważyć”.
A jednocześnie "Ciało musi być ładne, żebyśmy mogli je ładnie przedstawić. Yyy... Ciało, które ma jakieś blizny, znamiona (...) do fotografii aktu się nie nadaje". Bardzo wąskie spojrzenie chłopaka, któremu w liceum dziewczyna zgodziła się pozować nago. Niezrozumiały wybór fotografa miesiąca.

piotrfajfer

piotrfajfer 2013-04-09 18:46:32

Mal - pewnie tak samo niezrozumialy jak nagroda dla tego fotografa przyznana przez World Photography Awards za najlepsze zdjecie modowe na swiecie czy tez wyroznienia przyznane przez International Photography Awards w kategorii Akt i Moda.
skoro z wywiadu zdolales wychwycic jedynie kolezanke z liceum to bardzo mi przykro.

prokordian

prokordian 2013-11-25 20:27:01

Panie Piotrze z przykrością przyznaję rację "Mal". Czym nagrody i pochwały są do powiedzenia, że każda kobieta jest piękna, lecz nie każda o tym wie.?? Przyznam, że przestałem oglądać wywiad po usłyszeniu słów... ..."do fotografii aktu się nie nadaje" Choć sam jestem amatorem to takie słowa dla mnie są nie przyjęcia. przecież AKT to wyzwolenie naszej wyobraźni. Każde kobiece ciał można pokazać w artystyczny sposób, wystarczy tylko chcieć:) Pozdrawiam i gratuluje sukcesów...Kordian.

evoluttioon

evoluttioon 2014-01-29 19:06:31

Można dostać bana na niektórych forach fotograficznych za inny punkt widzenia niż u Fajfera więc zalecam ostrożność w wypowiedziach. Najlepiej chwalić i klaskać z zachwytu. Smutne.

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

magda

Architektura2024-06-06 11:49:17 magda

A ja bym patrzyła raczej na opowieść, historie żeby zdjęcie nie przedstawialo samego budynku a…

aniut

Ania Wibig2024-05-24 09:47:23 aniut

Super osoba, jestem wzruszona!…

topian

Jak i czym fotografować w górach2024-05-23 14:59:46 topian

Jeśli chcesz nowy w cenie do 3k. To masz wybór pomiędzy Sony A6000 APS-C vs Olympus M10MK2 lub…

dawid

Jak i czym fotografować w górach2024-05-13 22:16:00 dawid

Wiele z tych zdjęć to wschody i zachody słońca w górach. Jak wygląda temat chodzenia po…