Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Fotograf miesiąca: | Czerwiec 2024 | Kolor tła:

Mariola Glajcar

Dodaj do schowka
Praca domowaWywiadRealizacja: Roman Wasiluk
 
Oceń :

Biografia

Przez ostatnie dziesieć lat odbyłam niezwykłą podróż, która fascynuje mnie tak samo dziś, jak w dniu, kiedy się zaczęła. Nazywam się Mariola Glajcar. Z wykształcenia jestem psychologiem, ale podążam za swoim fotograficznym powołaniem. Specjalizuję się w kreatywnej fotografii – dziedzinie, gdzie pozwalam mojej wyobraźni swobodnie latać. Wkładam w każdy projekt swoją pasję, zaangażowanie i wrażliwość, całkowicie oddając się sztuce fotografii. Na przestrzeni lat moje starania zostały nagrodzone licznymi tytułami i wyróżnieniami.

Chociaż skupiam się głównie na kreatywnej fotografii plenerowej, moje portrety studyjne także zyskały znaczące uznanie. Otrzymałam liczne nagrody w międzynarodowych konkursach , a moje prace były prezentowane na prestiżowych platformach takich jak Vogue i Lens Culture czy Sony World Awards.

Moim głównym celem jest jednak ukazywanie piękna świata przez obiektyw. Staram się przekształcać marzenia w rzeczywistość, dodając magiczny akcent do codzienności.

Prawdziwą satysfakcję przynoszą mi możliwości prowadzenia warsztatów i wystąpień na konferencjach na całym świecie. Te wydarzenia nie tylko potwierdzają moje umiejętności, ale również dostarczają głębokich wglądów w przeszkody, z jakimi borykają się początkujący fotografowie. Moje interakcje z fotografami z różnych środowisk wzbogaciły moje zrozumienie ich wyzwań i aspiracji.

Oznacz jako przeczytane
Masz propozycję, kto mógłby zostać fotografem miesiąca? Napisz do nas

Konkurs na pracę domową: Relacja człowieka z psem

Nagrody

Zasady konkursu są bardzo proste.

Na początku każdego miesiąca fotograf zadaje czytelnikom serwisu pracę domową. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu, przy czym każdy może przysłać tylko jedną pracę. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30.06.2024. Pod koniec miesiąca prezentowany fotograf wyłoni zwycięską pracę, której autor zostanie nagrodzony praktycznym zestawem Szerokiego Kadru.

Przejdź do strony konkursu, aby poznać więcej szczegółów

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

magda

Architektura2024-06-06 11:49:17 magda

A ja bym patrzyła raczej na opowieść, historie żeby zdjęcie nie przedstawialo samego budynku a…

aniut

Ania Wibig2024-05-24 09:47:23 aniut

Super osoba, jestem wzruszona!…

topian

Jak i czym fotografować w górach2024-05-23 14:59:46 topian

Jeśli chcesz nowy w cenie do 3k. To masz wybór pomiędzy Sony A6000 APS-C vs Olympus M10MK2 lub…

dawid

Jak i czym fotografować w górach2024-05-13 22:16:00 dawid

Wiele z tych zdjęć to wschody i zachody słońca w górach. Jak wygląda temat chodzenia po…