Sprawdzanie
Szeroki Kadr
Fotograf miesiąca: Dokument i reportaż | Ludzie | Styczeń 2022 | Kolor tła:

Jakub Nowotyński

Dodaj do schowka
Praca domowaWywiadRealizacja: Michał Leja
 
Oceń :

Biografia

Fotografia ślubna jest dla mnie jedną z najtrudniejszych i najbardziej złożonych form fotograficznego wyrazu. Staram się nie tylko „łapać chwile”, ale też wykazać się dużą empatią, cierpliwością i asertywnością. Potrafię wysłuchać, doradzić i dzielić się dobrą energią. Uwielbiam reportaż, sesje partnerskie, narzeczeńskie i rodzinne, dostrzegam też piękno w detalach. Pasjonują mnie tematy związane z obrzędowością, tradycją i szeroko rozumianym folklorem, ale cenię sobie też nowoczesność i surrealizm miejski. Nie ograniczam się terytorialnie, fotografuję w całej Polsce.

Jestem otwartym na świat tatą Oli i Stasia, mężem, przyjacielem i fotografem ślubnym i rodzinnym. Mamy w domu dwa psy z azylu, więc jest nas sześcioro, co stanowi nie lada wyzwanie logistyczne. Lubię biegać po górach, pływać i gotować. Często sięgam po dobrą książkę, inspiruje mnie też architektura, szczególnie ta modernistyczna

Fotografuję od dziecka. Jako kilkuletni chłopiec siedziałem z Tatą w ciemni i wywoływałem swoje pierwsze odbitki. Potem kółko fotograficzne, Europejska Akademia Fotografii, a w międzyczasie Małopolski Uniwersytet Ludowy, który kształcił animatorów kultury i instruktorów rękodzieła artystycznego. Obroniłem dyplom z malarstwa. Na co dzień mieszkam w Krakowie.

Oznacz jako przeczytane
Masz propozycję, kto mógłby zostać fotografem miesiąca? Napisz do nas

Konkurs na pracę domową: Więź

Nagrody

Zasady konkursu są bardzo proste.

Na początku każdego miesiąca fotograf zadaje czytelnikom serwisu pracę domową. W konkursie mogą brać udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy serwisu, przy czym każdy może przysłać tylko jedną pracę. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31.01.2022. Pod koniec miesiąca prezentowany fotograf wyłoni zwycięską pracę, której autor zostanie nagrodzony praktycznym zestawem Szerokiego Kadru.

Przejdź do strony konkursu, aby poznać więcej szczegółów

Powiązane tematy

rozwiń

Komentarze

Dodaj komentarz

Ponieważ nie jesteś zalogowany, Twój wpis będzie musiał zostać zaakceptowany przez moderatora.

Dodaj swój post

hankazet

Więź2022-01-16 16:56:26 hankazet

Istnieje szczególna więź między ptakami, która wzmacnia się w okresie godowym i lęgowym. U…

marcin

Ukryta nagość2022-01-16 03:14:06 marcin

Jeśli chodzi o zwycięzcę to kalka i całkowity brak własnej inwencji. Proszę porównać z…

lestek

Jacek Kusz2022-01-07 19:49:47 lestek

ok…

sagitarius777

Jakub Nowotyński2022-01-07 18:49:22 sagitarius777

Materiał dawno nagrany i w moich okolicach, osiedle 1000-lecia i Oświecenia.…